Vakance - finanšu analītiķi (NILLTPFN jomā)

Baltic International Bank ir viena no privātpersonu individuālā apkalpošanā pieredzējušākajām bankām Latvijā, kas klientiem piedāvā uz ESG (Environmental. Social. Governance) pieeju balstītas ilgtspējīgas investīcijas, kā arī plaša spektra individuāli izstrādātus finanšu pakalpojumus. Mūsu darbinieki augstu novērtē Bankas sniegtās attīstības un pilnveidošanās iespējas, iespēju iegūt unikālu pieredzi dinamiskajā finanšu un investīciju jomā, kā arī Bankā valdošo pozitīvo un uz panākumiem orientēto gaisotni.

Picture

AICINĀM KOMANDĀ FINANŠU ANALĪTIĶI (NILLTPFN jomā)

GALVENIE PIENĀKUMI

  • Klientu izpētes un klientu padziļinātās izpētes nodrošināšana
  • Klientu reģistrācijas un darījumus apliecinošo dokumentu analīze un novērtēšana
  • Neparastu un aizdomīgu darījumu identificēšana, analīze un dokumentēšana saskaņā ar Bankas iekšējos normatīvajos dokumentos noteikto kārtību
  • Ziņojumu projektu sagatavošana (Finanšu izlūkošanas dienestam par neparastiem un/vai aizdomīgiem darījumiem)
  • Informācijas sistēmu paziņojumu par konstatētajām sakritībām ar speciālajiem kontroles noteikumiem apstrāde un analīze
  • Komunikācijas uzturēšana ar ārējām uzraudzības un kontroles institūcijām, korespondējošām bankām
  • Savas kompetences ietvaros citu bankas darbinieku konsultēšana par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jautājumiem, t.sk. par klientu identifikāciju, klientu izpēti un klientu padziļināto izpēti

PRASĪBAS PRETENDENTIEM

  • Augstākā izglītība ekonomikas, finanšu vai tiesību nozarē
  • NILLTPFN principu un prasību pārzināšana
  • Praktiskā pieredze noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomā, kā arī finanšu naudas plūsmas analīzes pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Analītiska domāšana un spēja intensīvi un radoši strādāt ar lielu informācijas apjomu
  • Ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office (MS Excel, MS Word u.c.)
  • Precizitāte, augsta atbildības izjūta un iniciatīva

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • Jūsu profesionalitātei atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas
  • Iespējas pastāvīgi pilnveidot savas zināšanas un profesionalitāti
  • Darba ikdienu aizvadīt draudzīgā kolektīvā
  • Pozitīvu un pretimnākošu vadītāju
  • Kvalifikācijas paaugstināšanas un profesionālās izaugsmes iespējas
  • Biroju un darbu Vecrīgas sirdspukstu ritmā
  • Papildu labumus darbiniekiem, tostarp papildu brīvdienas
  • Atalgojums no 1000 līdz 1900 EUR mēnesī, pirms nodokļu nomaksas

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Finanšu analītiķis” uz e-pastu: personals@bib.eu.

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu savu iesniegto datu apstrādei.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu!

Laipni aicināti Baltic International Bank!

 VISAS VAKANCES

Mastercard

World Business ir eleganta un izsmalcināta maksājumu karte Jūsu biznesam.

UZZINĀT VAIRĀK Arrow blue